Categories Blog, Kde nakupuju...

Kde nakupuju ovoce a zeleninu :)

Posted on
Kde nakupuju ovoce a zeleninu :)

Vaření je vlastně taková alchymie. A když máte ty správný přísady, pokus se většinou podaří! 🙂IMG_2423

Já ke svýmu vaření nutně potřebuju čerstvý, voňavý, sezónní i nesezónní suroviny. Co si budem povídat, supermarkety povětšinou nenabízej to nejlepší zboží, co se ovoce a zeleniny týče. A tak často courám po trzích, všechno beru do rukou, očuchávám a kochám se tou krásou, kterou nám farmáři předkládají 🙂 Mimo sezónu a když nestíhám, jistí nákupy Lidl, na kterej nedám dopustit.

IMG_9981

Trhy byly vždy hlavním „dodavatelem“ ovoce a zeleniny do mý kuchyně. Tedy až do letošního února, kdy jsem v jedný skupině o vaření, narazila na Fresh fruit bedýnky! Jsem dost skeptik, co se zboží, který si sama nevyberu týče. Moje známá – výborná kuchařka Šárka – si je ale tolik pochvalovala, až jsem zkusila něco málo taky objednat. No pocem!!! 😀 Hroznový víno, jaký jsem jedla naposledy jako malá, rajčata, co mi provoněly celou kuchyň a fakt chutnaly jako rajčata…nádherná hlíva, nejchutnější brambory, řezaný bylinky…no, zkrátka, byla jsem nadšená!

IMG_5940 IMG_3386

Robert a jeho žena Renata, kteří firmu založili, to dělaj poctivě a za mě teda skvěle! Robert leta zaváží lepší restaurace nejen v Praze, a když se začaly hromadit prosby a dotazy, zda by si mohli zaměstnanci objednat stejný zboží i soukromě, zkusil vyhovět a Fresh fruit bedýnky byly na světě! Ještě, že tak! 🙂 Ovoce a zeleninu odebírají od českých i zahraničních farmářů, se kterými mají letité zkušenosti.

IMG_0662 IMG_2439

Po Praze zavážejí zdarma a jelikož je o jejich zboží velkej zájem, pomalu rozšiřujou rozvoz i do dalších měst. Bedýnku si můžete objednat ovocnou, zeleninovou, smíšenou anebo si ji zkrátka a dobře poskládáte sami 🙂 To dělám já…..často 😀 Navíc je s nima moc příjemná komunikace, jsou to prima usměvavý lidi, co se vás nikdy nezapomenou zeptat, zda chcete s nákupem pomoct do schodů ☺

Teď nedávno ještě obohatili svou nabídku o italskou mouku, bio těstoviny, špagety a ovoce-zeleninu ze Sicílie. Řikám vám, že až ochutnáte Datterino cherry rajčata, budete tou dobrotou doslova omámeni! 🙂

A tak to mám u nich tak nějak se všim 🙂 Mrkněte se sami, třeba se taky zamilujete 🙂

www.freshfruitbedynky.cz

https://www.facebook.com/freshfruitbedynky/
IMG_4284